Widzieliście oficjalny zwiastun nowych "Gwiezdnych wojen"? Ten jest zupełnie inny!

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" już niedługo w kinach. Przed premierą fani serii widzieli już trzy trailery, ale tym razem producenci filmu pokazali coś zupełnie innego - zwiastun przeznaczony na rynek japoński.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW Polsce "Przebudzenie Mocy" pojawi się w kinach 18 grudnia. Kilka tygodni temu pojawił się główny zwiastun filmu, a przed nim jeszcze dwa krótsze. Tymczasem japoński trailer jest zupełnie inny od międzynarodowego i prezentuje wiele nowych ujęć.

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" to powrót starych znajomych!

Akcja "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" ma się rozgrywać około 30 lat po wydarzeniach z "Gwiezdnych wojen: Powrotu Jedi" z 1983 roku. Reżyserem filmu jest J. J. Abrams, znany m.in. z "Super 8", "Mission: Impossible III" czy najnowszych kinowych odsłon "Star Treka". W produkcji pojawią się postacie znane z poprzednich części cyklu: Han Solo (Harrison Ford), Luke Skywalker (gra go Mark Hamill) oraz księżniczka Leia (Carrie Fisher). Wśród nowych członków obsady znaleźli się m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac i Gwendoline Christie.

Od poprzedniej premiery kinowej związanej z sagą mija w tym roku 10 lat (15 maja 2005 roku na dużym ekranie zadebiutowała "Zemsta Sithów").

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: