Nowy kanał telewizyjny Agory. "To będzie telewizja dla tych, którzy chcą się rozwijać"

Agora przygotuje dla widzów telewizji naziemnej lifestylowy kanał Kiwi TV - zdecydowała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDecyzja, która zapadła 5 listopada, to rozstrzygnięcie wrześniowego konkursu na zagospodarowanie częstotliwości telewizyjnej. - To dla nas wspaniała wiadomość i olbrzymi sukces. Projekt Kiwi TV zyskał uznanie Krajowej Rady i okazał się zwycięską propozycją kanału związanego ze stylem życia w tak konkurencyjnym procesie. Jestem przekonany, że trafi w potrzeby współczesnych odbiorców - komentuje prezes Agory Bartosz Hojka.

Kiwi TV kierowany będzie do widzów, którzy interesują się zdrowym stylem życia i sportem, szukają ciekawej rozrywki oraz rzetelnych informacji, wiadomości kulturalnych i publicystyki.

Telewizja dla tych, którzy chcą się rozwijać

Zapewnią je media Agory, które od lat z powodzeniem zachęcają Polaków do działań społecznych, ekologicznych i prozdrowotnych, informują o ważnych wydarzeniach sportowych, kulturalnych i artystycznych, a także zachęcają do rozwoju.

- Kiwi TV będzie programem dla osób, które chcą poszerzać swoje horyzonty, rozwijać się zawodowo i prywatnie. Poprzez ciekawe i nowoczesne audycje zachęci je do stawiania sobie nowych celów, pogłębiania wiedzy, odkrywania pasji i rozwijania talentów. Chcemy otwierać widzów Kiwi TV na wyzwania współczesnego świata - mówi Agnieszka Sadowska, odpowiedzialna w Agorze za rozwój projektów telewizyjnych.

Agora to doświadczony polski wydawca i nadawca - od 26 lat działa na rynku medialnym w Polsce we wszystkich jego sektorach. Od dwóch lat z sukcesem rozwija projekty telewizyjne.

Agora S.A. jest właścicielem portalu Gazeta.pl .

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: