Kukiz przyłapał posła Nowoczesnej grającego na tablecie w Sejmie. Ten ma nietypowe wytłumaczenie

?Nowoczesna jak widać od początku kultywuje utarte standardy? - taki opisane zostało zdjęcie na stronie Pawła Kukiza. Okazuje się jednak, że wcale nie umieścił go tam Kukiz. A poseł Nowoczesnej wyjaśnia, że wymieniał wiadomości z córką.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Pierwszy dzień w sejmie- Nowoczesna jak widać od początku kultywuje utarte standardy Mam nadzieje że ta gra to polska produkcja" - kpił autor zamieszczonego we wtorek wpisu na Facebookowej stronie Kukiza.

Na zdjęciu widać posła Nowoczesnej Michała Stasińskiego, który podczas szkolenia dla nowych posłów gra w grę na tablecie. "Domniemam że tablety Nowoczesnej uzbrojone są jeszcze w wiele fajowych gierek. Wszak cztery lata trzeba będzie siedzieć w tych ławach", żartuje autor wpisu.

Po czasie okazało się, że zdjęcia wrzucił nie sam Kukiz, ale jedna z osób zajmujących się prowadzeniem jego strony na Facebooku. Poinformował o tym sfotografowany poseł Nowoczesnej, Michał Stasiński - czytamy w bydgoskiej "Gazecie Wyborczej".

Skąd Stasiński o tym widział? Jakiś czas po opublikowaniu zdjęcia spotkał na sejmowym korytarzu Kukiza, a ten nawet nie wiedział o sprawie. - Miło porozmawialiśmy, obaj jesteśmy muzykami. Zdjęcie do internetu wrzucił ktoś ze współpracowników Kukiza - wyjaśnił Stasiński.

Jak poseł Nowoczesnej tłumaczył się z grania na tablecie podczas szkolenia? - Mam 10-letnią córkę, z powodu kampanii mamy słabszy kontakt. Córka gra w grę strategiczną i gdy coś się w niej wydarzy, to dostaję wiadomość i patrzę, co zbroiła. Wtedy jej odpisuję - powiedział.

- Poseł Kukiz jest sympatyczną i miłą osobą. Niedawno mówił, że z powodu kampanii ma braki w kontaktach z rodziną. I u mnie jest podobnie - dodał Stasiński.

Więcej o pośle Stasińskim przeczytasz na bydgoszcz.wyborcza.pl .

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: