Makabryczne znalezisko w Gorzowie Wielkopolskim. Nadpalone zwłoki mężczyzny na boisku

Na boisku szkolnym w Gorzowie Wielkopolskim znaleziono nadpalone zwłoki mężczyzny. Według ustaleń policji, 25-latek został wcześniej śmiertelnie pobity - podaje ?Gazeta Wyborcza". Sprawcy zostali zatrzymani po kilku godzinach; jeszcze dziś mają usłyszeć zarzut zabójstwa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Po godzinie 7.30 rano w sobotę przypadkowy przechodzień natrafił na zwłoki młodego mężczyzny. O makabrycznym znalezisku powiadomił straż pożarną, a ta zawiadomiła policję.

- Nadpalone zwłoki znajdowały się na terenie szkoły na ogólnodostępnym boisku - powiedział Radiu Zachód Sławomir Konieczny , rzecznik lubuskiej policji.

Dokładne przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok, jednak "Gazeta Wyborcza" podaje , że został wcześniej pobity. Teraz specjaliści chcą ustalić, czy mężczyzna zmarł w wyniku pobicia i ciosu nożem, a później został podpalony po to, by zatrzeć ślady, czy też w momencie podpalenia jeszcze żył. Te ustalenia będą miały znaczenie dla zarzutów, które zostaną postawione grupie sprawców.

"GW" opisuje też, że jeszcze w sobotę antyterroryści weszli do kilku mieszkań w Gorzowie. Po południu zatrzymano trzech podejrzewanych - to mężczyźni w wieku 29, 32 i 38 lat. Wczoraj nie udało się jednak ich przesłuchać - znajdowali się pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: