18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Pitbull" wraca! Będą dobrze znane twarze, będzie też Bogusław Linda [ZWIASTUN]

- Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - mówi gangster grany przez Bogusława Lindę. Już w zwiastunie nowego filmu Patryka Vegi zabójstw, krwi i szybkiej akcji nie brakuje.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWarszawski policjant o pseudonimie Majami rozpracowuje grupę gangsterów i w swojej pracy spotyka Gebelsa, Igora i Barszczyka - bohaterów kultowego serialu "Pitbull"

"Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu "Gangu obcinaczy palców", odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować" - czytamy w opisie filmu.

W czołowych rolach pojawią się Andrzej Grabowski, Bogusław Linda, Agnieszka Dygant i Maja Ostaszewska. Reżyserem jest Patryk Vega, twórca serialu "Pitbull". Premiera filmu odbędzie się 22 stycznia 2016 roku.

"Jeśli spoglądasz w otchłań, ona spogląda również w ciebie" - przeczytaj nasz wywiad z reżyserem Patrykiem Vegą>>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: