Uwaga! W weekend przerwy w działaniu banków internetowych. Sprawdź, czy twój bank też jest na liście

W ten weekend wiele banków internetowych zaplanowało przerwy techniczne związane ze zmianą czasu i pracami modernizacyjnymi.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Najdłużej potrwa przerwa związana z połączeniem Alior Banku i Meritum Banku. Klienci nie będą mieli dostępu do kont przez cały weekend.

Alior Bank i T-Mobile oraz Meritum Bank

Od soboty (godz. 00.00) do poniedziałku (godz. 06.00) niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku. Klienci nie będą mogli realizować przelewów i płatności internetowych. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego Online, Biura Maklerskiego oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Większość oddziałów Alior Banku będzie nieczynna. Infolinia będzie działać w trybie informacyjnym oraz przyjmować dyspozycje związane z zastrzeganiem kart. Przez cały okres niedostępności systemów bankowych klienci będą mogli płacić kartami płatniczymi i wypłacać pieniądze z bankomatów.

Podobne trudności napotkają klienci Meritum Banku, jednak w przypadku tego banku przerwa rozpocznie się już w piątek o godz. 15.00.

Więcej informacji >>>

mBank

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 02.00-04.00 nastąpi przerwa w dostępie do serwisu bankowości elektronicznej i mobilnej mBanku. W tym czasie mLinia będzie działać w trybie informacyjnym. W godzinach 02.30-03.30 nowego czasu nie będzie można dokonywać transakcji kartami płatniczymi.

BZ WBK

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 00.30-03.30 zablokowany będzie system BZWBK24 oraz iBiznes24 i transakcje Przelew24.

Deutsche Bank

W sobotę od godziny 00.00 do 16.00 systemy db easyNET oraz db powerNET będą niedostępne. Działanie Teleserwisu będzie ograniczone do zastrzegania kart.

Więcej informacji >>>

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 00.00-05.00 niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty banku, systemy bankowości internetowej i mobilnej. Mogą wystąpić też utrudnienia w płatności kartami. W tym czasie nie będzie można realizować przelewów z kart kredytowych ani ich spłacać.

Więcej informacji >>>

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: