Naczelny Rock Radia: "Zelnik kłamie". Stacja publikuje nagranie w całości [POSŁUCHAJ]

Po tym, jak dziennikarze Rock Radia zażartowali z Jerzego Zelnika, rozpętała się burza. Publicyści oskarżali aktora o kapusiostwo. Zelnik oskarżył zaś Rock Radio o ?ubecką prowokację? i manipulację. Redaktor naczelny Rock Radia stanowczo odpowiada: - Zelnik kłamie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Zelnik kłamie. Nic nie było dogrywane - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl Mikołaj Lizut, redaktor naczelny Rock Radia. Stacja na swojej stronie opublikowała nagranie w całości.

Posłuchaj wszystkich rozmów z Jerzym Zelnikiem >>>

Po udostępnieniu materiału Lizut na swoim profilu na Facebooku gorzko spuentował całą sytuację: "Kontekst, w jakim pan Zelnik mówił o swoich kolegach, jest jasny. Bardzo mu współczuję. Kolegom także. Można więc powiedzieć, że dowcip się udał, choć powiało grozą. Idzie nowe...".

Zelnik: "To ubecka prowokacja"

Publikacja całości nagrań to odpowiedź na zarzuty aktora, który mówił, że nagranie jego rozmowy z dziennikarzem Rock Radia zostało zmanipulowane. Napisał, że był przekonany, iż rozmawia z Kancelarią Prezydenta, i zgodził się zebrać opinie artystów na temat wieku emerytalnego. "Reszta to prowokacja!" - napisał aktor na Twitterze. Później dodał, że to była "ubecka prowokacja", a "pytania były dograne".

"Halo, pan Zelnik? Tu Kancelaria Prezydenta"

O audycji zrobiło się głośno w czwartek. Przypomnijmy: dziennikarze Rock Radia zadzwonili do Jerzego Zelnika, aktora (najbardziej znanego z roli w "Faraonie"), który od lat popiera PiS, a w wyborach prezydenckich wyraził poparcie dla Andrzeja Dudy. Chcieli go tradycyjnie wkręcić.

Nagranie puścili w swojej audycji Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski. Słuchacze usłyszeli taką wersję:

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: