Clarkson, May i Hammond zaczęli zdjęcia do nowego show dla Amazona. I od razu bomba dla fanów

Po wyrzuceniu z BBC Clarkson (a także May i Hammond, którzy ruszyli za kolegą) trafili do Amazona. I właśnie tam rozpoczęli nagrania do nowego programu. Jest pierwsze zdjęcie z planu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPierwsze zdjęcie z planu wywoła uśmiech na twarzy każdego fana motoryzacji. Widzimy na nim trzy auta - giganty. Supersamochody będące jednocześnie hybrydami (połączono w nich silniki: benzynowy i elektryczny) o nadzwyczajnych osiągach: Ferrari LaFerrari, McLaren P1 i Porsche 918 Spyder.

To właśnie starcia na torze tych aut nie udało się już pokazać w oryginalnym "Top Gear". Raz nie pasowało coś Ferrari, innym razem Porsche. Co nie udało się BBC, najwyraźniej udało się Amazonowi. Na zdjęciu mamy razem wszystkie trzy supersamochody i nie wygląda, jakby stały tam tylko dla ozdoby. Pozostaje tylko czekać. Niestety aż do jesieni 2016 roku.

BBC wyrzuca Clarksona

Jak to się stało, że trójka świetnych prowadzących wylądowała w Amazonie? BBC wyrzuciła Clarksona po bójce z jednym z producentów "Top Gear". May i Hammond nie zgodzili się na kręcenie programu bez Clarksona, po czym dołączyli do swojego kolegi.

Po tygodniach oczekiwania okazało się, że cała trójka wylądowała w Amazonie. Podpisali kontrakt na 3 sezony. Zarobki? Dla samego Clarksona ponad milion euro tygodniowo.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: