Wojewódzki wspomina Annę Przybylską: "Tęsknię za Tobą, dzieciaku"

Mija rok od śmierci Anny Przybylskiej. Kuba Wojewódzki we wzruszającym wpisie wspomniał o koleżance. "Tęsknię za Tobą, dzieciaku" - napisał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasKuba Wojewódzki tym jednym zdaniem przypomniał o mijającej 5 października rocznicy śmierci Anny Przybylskiej. Przez dwie godziny wpis polubiło niemal 60 tysięcy osób, a w setkach komentarzy pojawiają się wspomnienia aktorki i wiele wzruszeń.

"Wzruszyłeś mnie Kuba", "Chyba najbardziej wzruszający post jaki tutaj kiedykolwiek był", "P. Jakubie, miałam Pana za wrednego faceta, który potrafi tylko kpić z innych, tym wpisem udowodnił Pan że ma uczucia i zdobył mój szacunek" - pisze wielu użytkowników.

"Chyba wszyscy tęsknią za tą dobrą duszczyką", "Tęsknota tak wielu ludzi świadczy tylko o tym, że była wyjątkowa" "Za młoda, za piękna, za dobra, żeby odejść tak szybko" - dodają inni.

36-letnia Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Początkowo leczenie przynosiło efekty, a po wycięciu guza aktorka wróciła do zdrowia. 5 października 2014 roku okazało się, że choroba była, niestety, silniejsza.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: