Michał Kamiński walczy o wyborców PO - nagrał dla nich piosenkę [WIDEO]

Michał Kamiński tym razem tak bardzo chce zdobyć wyborców PO, że nakręcił teledysk. Oto on, ale ostrzegamy: co się zobaczy, to się nie ?odzobaczy?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasMichał Kamiński - spin doktor partii politycznych (najpierw PiS, potem PO), teraz popracował nad swoim wizerunkiem. "W grze tej byłem od wczesnego małolata, lecz już wtedy była ze mną ta zasada - jeśli o mnie chodzi - ja nie pękam" - śpiewa w swoim nowym spocie wyborczym.

Występuje w nim dwóch Michałów: jeden z nich prowadzi casting dla przyszłych parlamentarzystów, drugi gra siebie, czyli kandydata.

- Cześć, jestem Michał - mówi.

- No dobrze, ale dlaczego chce pan zostać posłem? - pyta drugi Michał.

- A to ja może zaśpiewam - odpowiada pierwszy. Jak mu poszło? Posłuchajcie sami:

 

"Wierzę w to, co robię"

"Czasem wyzwą od najgorszych i oplują, plują chociaż święty obraz mają w rękach. To ja zawsze na to mam odpowiedź: jeśli o mnie chodzi - ja nie pękam" - śpiewa kandydat PO numer 2 w okręgu podwarszawskim. Na koniec prezentuje swoje hasło: "Wierzę w to, co robię".

Były poseł PiS i PJN już wcześniej startował z list Platformy Obywatelskiej - w eurowyborach w 2014 roku. Wówczas nie uzyskał mandatu. Od lutego 2015 roku został sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera. Objął nadzór nad Centrum Informacyjnym Rządu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: