W PiS-ie pojawi się "Krzysztof Jarzyna ze Szczecina"? Premier Kopacz o debacie przedwyborczej

Był Jarosław Kaczyński, jest Beata Szydło, a po drodze jeszcze Piotr Gliński i Kazimierz Marcinkiewicz. PiS na przestrzeni lat wystawiało różnych kandydatów na premiera. Ewa Kopacz uważa, że może pojawić się kolejny - Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Kręcicie się trochę po mieście? To jest pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. Dziękuję" - mówi Dziki do ochroniarzy. Oburzony Stefan przypomina im, że to on jest szefem, na co ochroniarz Marek odpowiada: "Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jest szefem wszystkich szefów".

Tym kultowym zwrotem z filmu "Poranek Kojota" posłużyła się Ewa Kopacz w rozmowie z Piotrem Kraśką w TVP Info . Pytanie dotyczyło przedwyborczej debaty z przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości. PiS chce debaty z udziałem Beaty Szydło, a premier Kopacz nalega, by stanął do niej Jarosław Kaczyński, jako "jej odpowiednik".

Jednocześnie Kopacz nie wyklucza, że w partii opozycyjnej pojawi się kolejna osoba, którą desygnuje Kaczyński. - Wszystko się jeszcze może wydarzyć. Może w PiS-ie pokazać się szef wszystkich szefów, jak Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, i to będzie ten, z którym każą mi debatować - powiedziała w "Dziś wieczorem".

 

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: