Zaczęło się od zmiany pasa, potem doszło do starcia. Kierowcy pobili się w korku [WIDEO]

Zajeżdżanie drogi, krótki pościg i omijanie aut po ścieżce rowerowej. Potem - bójka. Tak wyglądała jazda kierowców dwóch hond, którą zakończyło dopiero starcie obu mężczyzn. Sprawę jako pierwszy opisał portal epoznan.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDo bójki kierowców doszło w sobotę w korku przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu. Całą sytuację zarejestrował inny uczestnik ruchu, po czym przekazał nagranie policji.

Co widać na filmie? Mężczyzna kierujący czarną hondą z zagraniczną rejestracją - jak się potem okazało, obywatel Danii - próbował wjechać na prawy pas, niemal doprowadzając do kolizji. To rozwścieczyło drugiego kierowcę... I wtedy się zaczęło:

Do TVN24 zgłosiła się już żona kierowcy czarnej hondy. Kobieta tłumaczy, że jej mąż zjechał na ścieżkę rowerową, bo chciał ominąć białe auto. Poza tym - jak mówi - w samochodzie znajdowała się trójka dzieci, które były przerażone całą sytuacją. Obrażenia mężczyzny są dość poważne - ma m.in. złamany nos, naderwane ucho i zwichniętą szczękę.

Jak podaje stacja, pobity Duńczyk już został przesłuchany; sprawą zajmie się teraz policja, która szuka kierowcy białego samochodu. - Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia - mówi w rozmowie z TVN24 rzecznik wielkopolskiej policji.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: