Robert Biedroń na żywo w Gazeta.pl! Zapraszamy do oglądania rozmowy i zadawania pytań

Już dziś o 20.00 w redakcji Gazeta.pl gościć będzie Robert Biedroń. Udzieli nam wywiadu na żywo, ale swoje pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych możecie zadać także Wy - wystarczy użyć hashtagu #BiedronLIVE. Zapraszamy do oglądania, także na Waszych smartfonach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Aktywista, polityk, poseł wyróżniany przez dziennikarzy za wyjątkową pracowitość, a od niemal roku niezwykle popularny prezydent Słupska, przez wielu typowany na "ostatnią nadzieję lewicy" i przyszłego kandydata w wyborach prezydenckich. Postać nietuzinkowa - oto Robert Biedroń. Już dziś będziemy mieli zaszczyt gościć go w redakcji Gazeta.pl, gdzie polityk weźmie udział w wywiadzie na żywo.

Rozmowę, pokazywaną na stronie Gazeta.pl - także w wersji mobile i w naszej aplikacji na smartfony - oraz w serwisie YouTube, będziecie mogli oglądać na żywo dziś o godz. 20.00 . Ale to nie wszystko - poza pytaniami, które Robertowi Biedroniowi zada prowadząca Joanna Berendt z "New York Times", podczas rozmowy zajmiemy się też sprawami ważnymi dla Was.

Jeśli chcecie zadać swoje pytanie prezydentowi Słupska, wystarczy, że umieścicie je na Facebooku, Google+ bądź Twitterze z hashtagiem #BiedronLIVE. Spośród nadesłanych pytań wybierzemy kilka tych najciekawszych i najważniejszych, a prowadząca dyskusję zada je naszemu gościowi.

Pytania będzie też można zadać poprzez Snapchata.

Jak zadać swoje pytanie - Facebook, Twitter, Gogle+

Wystarczy, że wpiszecie pytanie do naszego gościa w formie statusu na swoim profilu na Facebooku, Google+ (ustawienia prywatności muszą być ustawione na "publiczne") lub Twitterze i dodacie po nim hashtag #BiedronLIVE. Wszystkie oznaczone w ten sposób pytania trafią do nas - spośród nich wybierzemy kilka najcelniejszych i najciekawszych, po czym zadamy je podczas trwania rozmowy.

Jak zadać swoje pytanie - Snapchat

Po zainstalowaniu aplikacji Snapchat trzeba dodać gazetapl do znajomych. Żeby to zrobić, po włączeniu Snapchata należy kliknąć na duszka (góra ekranu), potem "dodaj znajomych" i "dodaj według nazwy użytkownika", po czym wpisać: gazetapl i kliknąć na plus obok nazwy. Aby zadać pytanie, na startowym ekranie należy kliknąć na ikonkę w lewym dolnym rogu, potem na "dymek" w prawym górnym rogu, wpisać "gazetapl" i kliknąć na wyświetloną nazwę użytkownika. Otworzy się wówczas okienko z chatem, gdzie można nagrać pytanie lub wpisać je tekstowo.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: