Najgłupsza okładka u Karnowskich dotychczas - Ewa Kopacz jako islamska terrorystka

To okładka najnowszego numeru "wSieci". Zamiast tego wydania tygodnika polecamy lekturę specjalnego informatora "Mniej strachu, więcej wiedzy" na temat sytuacji uchodźców.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Cały informator znajdą Państwo pod tym adresem >>>

Dlaczego zamiast opisywać, co znajdą Państwo w najnowszym numerze pisma braci Karnowskich, polecamy informator? Śledzimy argumenty i publicystykę osób tam piszących i mało opiera się ona na faktach, w dużej mierze za to na szerzeniu strachu i wymyślaniu najbardziej absurdalnych i nierealnych "ewentualności", które mogą nastąpić.

Tą retoryką, opartą na coraz to nowych "zagrożeniach", które wymyślają publicyści "wSieci", dyskusja o uchodźcach zepchnięta zostaje do narożnika, gdzie rzeczywistość się nie liczy, a zamiast rozmową o realnych danych zajmujemy się fantazją kilku redaktorów i (kiepskiego) grafika.

Chcemy, abyście Państwo mieli swoje zdanie, ale oparte na faktach, konkretnych danych, słowem - oparte na wiedzy. Dlatego polecamy lekturę informatora .

Zobacz wideo

Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: