Pudzian na FB o imigrantach. "Asymilacja albo wypad!!!"

Na swojej oficjalnej stronie na Facebooku Mariusz Pudzianowski zamieścił wypowiedź - przypisywaną Władimirowi Putinowi - na temat imigrantów i napisał: "Popieram go w 100% w tej kwestii, a gdzie nasi politycy niby tolerancyjni??? Jaka tolerancja???!!!! Asymilacja albo wypad!!!".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasNa swoim oficjalnym profilu na Facebooku Mariusz Pudzianowski wkleił przypisywaną Władimirowi Putinowi wypowiedź.

Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu, to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc, gdzie szariat obowiązuje. Rosja nie potrzebuje mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać naszych praw zgodnie z ich życzeniami. Mogą krzyczeć głośno o "dyskryminacji". Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli mamy przetrwać jako naród, to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnymi zwyczajami szariatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.

Pudzian opatrzył to komentarzem: "Popieram go w 100% w tej kwestii, a gdzie nasi politycy niby tolerancyjni??? Jaka tolerancja???!!!! Asymilacja albo wypad!!!".

Wpis strongmana zebrał ponad 700 komentarzy. Większość komentujących popiera jego stanowisko.

Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: