Śmiertelny wypadek w Chęcinach. Zablokowana DK7 na trasie Warszawa-Kraków

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 763 z krajową siódemką. Jak informuje policja, DK7 jest częściowo zablokowana na trasie Warszawa-Kraków.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Tuż przed 5 rano w miejscowości Chęciny na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 763 z krajową siódemką kierujący dostawczym mercedesem, wjeżdżając z DW na DK, zderzył się z ciężarówką Renault z naczepą - poinformowała na antenie TVN24 kielecka policja. Kierowca mercedesa poniósł śmierć na miejscu. Ranny został 11-letni pasażer i 41-letni kierowca renault.

Droga krajowa jest częściowo zablokowana na trasie Warszawa-Kraków, ponieważ ciężarówka przewróciła się i blokuje jeden pas ruchu. Policjanci muszą rozładować pojazd i podnieść go z drogi. Trasa nie zostanie udrożniona wcześniej niż o godzinie 9.

Objazdy

Jadąc z Kielc lub Warszawy do Krakowa, kierowcy muszą kierować się na Małogoszcz (około 15 kilometrów od Chęcin). Od Krakowa objazdy wyznaczone zostały na Morawice (12 kilometrów od Chęcin).

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: