Clarkson podpisał kontrakt na nowy program. Już wiadomo z kim. "Chyba chcą, żebyśmy robili program o samochodach"

"Z wielkim podekscytowaniem mogę ogłosić, że Hammond, May i ja podpisaliśmy umowę z Amazon Video" - napisał na Twitterze Jeremy Clarkson. Na tę wiadomość fani "Top Gear" czekali od miesięcy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasOgłoszeniem Clarksona w 10 minut podzieliło się ponad 5 tysięcy osób. Nic dziwnego, skoro na wiadomość o tym, dla jakiego nadawcy prezenter będzie tworzyć nowy program motoryzacyjny, fani czekali od dłuższego czasu, żywiąc się tylko spekulacjami i plotkami. Clarkson przez ponad dwadzieścia lat był prezenterem niezwykle popularnego programu "Top Gear", ale nadająca go stacja BBC nie przedłużyła jego umowy na kolejny sezon po tym, jak w trakcie sprzeczki uderzył on producenta programu.

Dziennikarz prowadził program wspólnie z Richardem Hammondem i Jamesem Mayem. Obaj mogli zostać w "Top Gear" bez Clarksona, ale zdecydowali się na to, żeby odejść razem z nim.

Nowy program powstanie w płatnym internetowym serwisie Amazon Video. Clarkson zażartował, że nie pozwolili mu zostać głównym pilotem dronów. "Chyba chcą, żebyśmy robili program o samochodach" - napisał.

Przeczytaj książki Jeremy'ego Clarksona i poznaj jego cięty język >>

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: