Dopalacze, sponsoring, otwarta wojna CBA z rządem [W TYGODNIKACH]

Tematem, który zdominował najnowsze numery tygodników, są dopalacze. "Po pięciu latach możemy mówić o końcu wojny. Wygrali producenci. Ale państwo jeszcze tego nie wie i udaje, że walczy dalej" - czytamy w zapowiedzi poniedziałkowego "Wprost".

ZOBACZ WSZYSTKIE OKŁADKI >>>

"Polki szukają sponsorów na wczasy. Ceną za palmy i drinki mogą być gwałt i HIV" - alarmuje "Newsweek". I wylicza, że na wyjazdy na sponsorowane wczasy z poznanymi w sieci mężczyznami decyduje się coraz więcej kobiet.

W najnowszym numerze tygodnika przeczytamy też o włoskich wakacjach Andrzeja Dudy u polskiego milionera, poznamy historie osób, którym dopalacze zniszczyły życie i marszu PiS po władzę, w którym uczestniczy też polski Kościół.

Więcej w "Newsweeku" >>>

W poniedziałkowym "Wprost" znajdziemy ranking wyborczych gustów i bezguściach kampanii Anno Domini 2015, przeczytamy o porażce państwa w walce z dopalaczami i przemytem papierosów, a także otwartej wojnie CBA z rządem, prokuraturą i Sądem Najwyższym - w tych instytucjach agenci służb szukają dowodów na korupcję.

"Po pięciu latach możemy mówić o końcu wojny z dopalaczami. Wygrali producenci. Ale państwo jeszcze tego nie wie i udaje, że walczy dalej" - piszą o dopalaczach dziennikarze gazety.

Więcej we "Wprost" >>>

W tygodniku "wSieci" przeczytamy o podróżach premier Ewy Kopacz po Polsce, "wszystkich zmorach Bronisława Komorowskiego" oraz poznamy "wstrząsającą historię jednej z największych prowokacji ostatnich lat" - zapowiada okładka pisma. W numerze znajdziemy też quiz o aferze taśmowej.

Więcej we "wSieci" >>>

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: