"Wiadomo, że nic nie wiadomo". Dziennikarz bezbłędnie punktuje wizerunek i program Kukiza

Paweł Kukiz atakuje TVN, a później pojawia się na ich antenie. Krytykuje PiS, ale trzyma kciuki za Beatę Szydło. In vitro nazywa tematem zastępczym, ale do niego wraca. Dziennikarz Piotr Witwicki z Polsat News celnie punktuje muzyka.

Choć Paweł Kukiz był wielkim wygranym wyborów prezydenckich, w ostatnich tygodniach poparcie dla jego ruchu spada , a w mediach pojawiają się informacje o rozłamie w jego obozie. Co więcej, mówi sięt też o braku zapowiadanego porozumienia z partią Janusza Korwin-Mikkego . Kontrowersje wywołują też niektóre wypowiedzi Kukiza, jak ta z wywiadu dla "Do Rzeczy", w którym powiedział, że " chce iść podobną droga, jak Orban na Węgrzech " .

Czyżby powoli zbliżał się koniec jego sukcesów? Ostatnie działania Kukiza, jego sojusze polityczne, wypowiedzi i obecność w mediach celnie wypunktował Piotr Witwicki z Polsat News. Poniżej przytaczamy jego cały wpis z Facebooka.

Co wiadomo o Kukizie? "Wiadomo, że nic nie wiadomo"

"Byłem w wieczór wyborczy u Kukiza. Pamiętam, jak zapowiedział, że nie będzie rozmawiał z tvn24. Za pół godziny był u nich na antenie. Po wyborach dowiedziałem się, że ludzie Kukiza pracują nad programem. Szybko okazało się jednak, że każdy program jest kłamstwem. Z Korwin-Mikkem miał iść razem, bo zgadzają się w wielu sprawach. Pójdą osobno, bo się ze sobą nie zgadzają.

Kukiz krytykował też PiS, który był jednym z "klanów, który łupi ten naród". Teraz planuje z partią koalicje i trzyma kciuki za Beatę Szydło. Ludzie, z którymi miał rozbić system, okazali się zbyt systemowi. Media kłamią i pomijają Kukiza. Wiemy o tym, bo on sam mówi o tym często w mediach.

In vitro czy legalizacja marihuany to tematy zastępcze. Widziałem więc wywiad, w którym Kukiz cały czas wracał do tych tematów. Potrzebna jest repolonizacja. Jak ma wyglądać? Tym zajmą się eksperci. Jacy eksperci? Nie wiadomo. I to jedyny pewnik w tym wszystkim. Wiadomo, że nic nie wiadomo".

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: