Nie zostawiaj psa w samochodzie, przyjdź z nim do sklepu. Świetna akcja sieci marketów

Sklepy Media Markt nie chcą, żebyś w upał zostawiał swojego psa w samochodzie na parkingu. W witrynie sklepu w Rybniku pojawił się plakat informujący, że przy wysokich temperaturach z pupilem można wejść do środka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasCoraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że pozostawienie psa w samochodzie w upał może skończyć się dla pupila tragicznie, nawet jeśli zostawimy go tam "tylko na chwilę", wychodząc na zakupy. Jedna z internautek zauważyła ciekawą akcję sklepu Media Markt w Rybniku, który w witrynie wywiesił plakat ostrzegający klientów przez zostawianiem psów w upalne dni w samochodzie i zapewniający, że przy wysokich temperaturach zwierzę można wziąć ze sobą na zakupy do sklepu.

"Witamy psy!" - czytamy na plakacie. "Drogi kliencie, ze względu na wysokie temperatury nie zostawiaj swojego pupila w zamkniętym samochodzie na parkingu tylko przyjdź do nas razem z nim".

Podobne plakaty, ostrzegające przed zostawianiem psów w samochodzie w gorące dni, internauci zauważyli wcześniej w sklepach Media Markt w Niemczech.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: