Agresywne nastolatki miały wrócić do tramwaju i wszcząć kolejną bójkę. Pogryzły pasażera i ukradły telefon

Nagranie bójki nastolatek w tramwaju obiegło internet. Okazuje się jednak, że na szarpaninie się nie skończyło. TVN Warszawa informuje, że chwilę po bijatyce nastolatki wróciły do tramwaju i ukradły telefon kobiecie, która chciała wezwać policję.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na nagraniu, które wrzucił do sieci youtuber Ajgor Ignacy, widać awanturujące się nastolatki. Początek pyskówki nie został niestety zarejestrowany. Ignacy, który opublikował wideo, twierdzi, że bójka zaczęła się, gdy młoda pasażerka zwróciła nastolatkom uwagę, że zbyt głośno się zachowują. Odpowiedzią była agresja.

Przechodnie próbowali pomóc... niewłaściwej stronie

Inni pasażerowie zareagowali i wyprosili agresywne dziewczyny z tramwaju, jednak te miały wrócić do pojazdu tylnymi drzwiami. Pan Michał, który relacjonował sytuację w rozmowie z TVN Warszawa, próbował ponownie wypchnąć dziewczyny z tramwaju, ale udało się "usunąć" tylko jedną z nich. Dwie pozostałe dziewczyny zabrały mężczyźnie okulary i wyszły na zewnątrz. Z relacji pasażera wynika, że na przystanku rozpoczęła się kolejna szarpanina - nastolatki miały gryźć i szarpać mężczyznę.

Przypadkowi przechodnie, widząc bójkę, uznali, że to mężczyzna zaatakował dziewczyny i próbowali im pomóc. "Zanim zdążyłem wytłumaczyć, że to ja jestem pokrzywdzonym, dziewczyny zdążyły uciec, kradnąc przy okazji telefon jednej z kobiet, która próbowała wezwać policję" - opisuje w rozmowie z TVN Warszawa.

Świadkowie i okradziona kobieta złożyli zeznania na komendzie, co potwierdziła kom. Joanna Węgrzyniak. - Ustalamy świadków, przeglądamy monitoring i poszukujemy sprawców - powiedziała policjantka w rozmowie z portalem. W związku z kradzieżą wszczęto śledztwo ws. rozboju.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: