Nastolatki pobiły dziewczynę w tramwaju. ?Bo zwróciła im uwagę". Szokujący film

Awantura, wulgarne wyzwiska, krzyki, wreszcie atak z pięściami, bicie, kopanie i szarpanina. To nie scena z kibolskiej ustawki, tylko z tramwaju w Warszawie. Świadek zdarzenia nagrał szokującą scenę napaści kilku nastolatek na współpasażerkę tramwaju. Przyczyną miało być to, że zwróciła im uwagę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasNagranie opublikował na Facebooku młody youtuber, Ajgor Ignacy , nagrana rozmowa wskazuje, że autorką filmu jest dziewczyna.

Na wideo widać awanturujące się nastolatki. Początek pyskówki nie został niestety zarejestrowany. Ignacy, który opublikował wideo, twierdzi, że bójka zaczęła się, gdy młoda pasażerka zwróciła nastolatkom uwagę, że zbyt głośno się zachowują. Odpowiedzią była agresja. I to szokująca agresja:

Przez dłuższą chwilę nikt nie pomaga dziewczynie - bitej, kopanej, szarpanej. Słychać jej krzyk "ej, ludzie, pomóżcie". Dopiero po dłuższej chwili kilku współpasażerów zaprowadziło porządek i odgrodziło bitą od bijących.

Pod postem autora filmu na Facebooku wywiązała się gorąca dyskusja. "Dziwi mnie tylko jedno... Dlaczego nikt nie zareagował od razu?" - zapytał jeden z komentujących. Wielu internautów podkreślało, że w tym przypadku napastnikami nie byli "łysi z nożami", a nastoletnie dziewczyny, nie należało się zatem bać interwencji.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: