Kim są mężczyźni w rodzinie Beaty Szydło? "SE": Syn niedługo zostanie księdzem, mąż jest dyrektorem szkoły

"Super Express" przedstawia najważniejszych mężczyzn w życiu Beaty Szydło. Podkreśla, że jej najstarszy syn jest w seminarium i przygotowuje się do święceń kapłańskich.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasNajstarszy syn Beaty Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości i kandydatki tej partii na premiera, ma na imię Tymoteusz i ma 23 lata - donosi "Super Express" . Jest na piątym roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie i przygotowuje się już do przyjęcia święceń kapłańskich. Jak pisze gazeta, w marcu kardynał Dziwisz powierzył mu posługę akolity, co oznacza, że może on udzielać komunii świętej. Mieszkańcy wsi Przecieszyn, z której pochodzi rodzina, mówią, że Tymoteusz Szydło w niedziele przyjeżdża do tamtejszego kościoła.

Beata Szydło ma jeszcze młodszego syna. 21-letni Błażej rozpoczął właśnie studia medyczne. Jak zapewnia "SE", Szydło jest z obu synów bardzo dumna.

Mąż Beaty Szydło jest z kolei dyrektorem Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu. Edward Szydło, którego wiceprezes PiS poznała na studiach, pracuje też w tamtejszym ośrodku szkolno-wychowawczym - pisze "SE".

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: