Stonoga z nowymi zarzutami za wyciek kolejnych dokumentów z afery podsłuchowej

Zbigniew Stonoga otrzymał wezwanie na przesłuchanie w charakterze podejrzanego. Jeżeli się stawi, usłyszy kolejny zarzut ujawniania publicznie materiałów z postępowania ws. afery podsłuchowej - informuje tvn24.pl

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Potwierdzam wezwanie tej osoby w charakterze podejrzanego - powiedział w rozmowie z portalem tvn24.pl Dariusz Korneluk, z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

Działanie prokuratury to pokłosie publikacji kolejnych akt śledztwa ws. afery podsłuchowej. Jak zapewnia "Gazeta Stonoga" - są to już wszystkie materiały ze śledztwa, wśród których znajdujemy m.in. zeznania Andrzeja Biernata, Aleksandra Kwaśniewskiego, Lecha Wałęsy, dziennikarzy "Wprost" i funkcjonariuszy ABW.

Pliki "na rzecz Narodu Polskiego"

Link do popularnego dysku internetowego "Gazeta Stonoga" umieściła na swoim profilu wczoraj wieczorem, opatrując wszystko podpisem: "działając w imieniu i na rzecz Narodu Polskiego w imię demokracji i wolności". Do 21 tomów akt opublikowanych przed tygodniem teraz dochodzi kolejnych siedem.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: