Konto na Facebooku Jarosława Kuźniara usunięte. Dlaczego? Zostało zgłoszone przez użytkowników serwisu

Konto na Facebooku dziennikarza Jarosława Kuźniara zostało na kilka godzin zablokowane przez administratorów ze względu na ?naruszenie standardów społeczności?. To wynik zgłoszeń użytkowników serwisu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Jak miło, że Zuckerberg ze Stonogą oddali mi połowę życia traconego dotąd na Facebooku. Gdybym choć zrobił coś złego" - skomentował dziennikarz TVN na Twitterze usunięcie swojego konta.

Kuźniar sugeruje, że w zamknięcie jego profilu zaangażowali się zwolennicy Zbigniewa Stonogi, którego dziennikarz ostatnio ostro krytykował w mediach społecznościowych:

Jak donoszą internauci, zgłoszenie "naruszenia standardów społeczności Facebooka" przez Jarosława Kuźniara pochodziło m.in. od antyfana dziennikarza, który chyba ze Stonogą nie ma nic wspólnego - na jego profilu nie ma żadnych informacji o kontrowersyjnym biznesmenie. Prawdopodobnie takich zgłoszeń musiało jednak być więcej.

Poniżej potwierdzenie o usunięciu profilu Jarosława Kuźniara ze strony Facebook:

Zgłoszenie konta Jarosława KuźniaraZgłoszenie konta Jarosława Kuźniara Facebook

W godzinach porannych profil dziennikarza został jednak przywrócony przez serwis i cała jego zawartość jest znów dostępna. Właściciel konta jeszcze nie skomentował tej sytuacji.

"Internet. Czas się bać" - przeczytaj książkę Wojciecha Orlińskiego >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: