Stonoga zapowiada koalicję z Kukizem i Korwin-Mikkem. Kukiz: Rozmawialiśmy może z 5 minut, nie składałem deklaracji

"W pełnej zgodzie ruszymy po parlament" - napisał Stonoga o związkach z Januszem Korwin-Mikkem i Paweł Kukizem. Muzyk dementuje: "Nie składałem żadnych politycznych deklaracji".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas "Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament" - napisał Zbigniew Stonoga na Facebooku. Do wpisu dodał krótki film wideo, w którym nie mówi więcej na temat rzekomej koalicji. Rzuca jednak:" "Tej siły naprawdę nie powstrzymają.

Stonoga stwierdził również, że jest atakowany "jak Żyd za okupacji" i "nawet Stalin tak nie robił".

Kukiz: "Rozmawialiśmy może z 5 minut"

Paweł Kukiz odniósł się do oświadczenia Stonogi na swoim profilu na Facebooku. "Rozmawiałem z Panem Stonogą może z 5 minut przez telefon. Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji" - napisał.

Z kolei Janusz Korwin-Mikke mówił w programie "Tak czy nie?": - Co my zrobimy z panem Pawłem Kukizem to się dopiero zobaczy. Nie wiem, czy w ogóle cokolwiek zrobimy razem - poinformował.

Prezes partii KORWiN przyznał jednak, że zna Stonogę od lat i zdiagnozował wydarzenia ostatnich dni: - Stonoga nie lubi władzy i chciał władzy dołożyć".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: