Żakowski dotrzymał słowa. Przekazał czerwonego malucha działaczowi młodzieżówki PiS [WIDEO]

Przed wyborami Jacek Żakowski założył się z działaczem młodzieżówki PiS, że Bronisław Komorowski wygra wybory prezydenckie w I turze. O malucha. - Chętnie sprezentuję panu Rojewskiemu "małego fiata", jeśli Komorowski przegra - zapewniał publicysta. Dziś dotrzymał słowa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW lutym w programie "Bez retuszu" na antenie TVP Info Jacek Żakowski, publicysta "Polityki", założył się z Mateuszem Rojewskim, działaczem Forum Młodych PiS, o wynik wyborów prezydenckich. Stawką był "symboliczny maluch".

Rojewski przekonywał, że Bronisław Komorowski nie wygra. - Jeśli przegra, chętnie sprezentuję panu Rojewskiemu "małego fiata" - podtrzymywał Żakowski, zapytany o ten zakład.

Od wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich minął już tydzień i dzisiaj Żakowski dotrzymał słowa. Dopełnił warunków zakładu w tym samym programie. Kupił czerwonego malucha z Mińska Mazowieckiego. Wieczorem pojawił się w studiu TVP Info. Rojewski zapowiedział, że samochód przekaże na cele charytatywne.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: