Izabella Ch. zatrzymana w luksusowym salonie kosmetycznym. Ukrywała się w jednym z najdroższych hoteli w stolicy

Izabella Ch., która wjechała samochodem do przejścia podziemnego w centrum Warszawy, została zatrzymana przez policję i przewieziona do zamkniętego ośrodka leczniczego - podaje Radio ZET. Stacja dodaje, że kobietę zatrzymano w jednym z najdroższych salonów kosmetycznych w stolicy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasRadio ZET dodaje, że przez cały czas, gdy policja poszukiwała Izabelli Ch., kobieta mieszkała w jednym z najdroższych hoteli w Warszawie.

W nocy z 16 na 17 grudnia 2013 r. Izabella Ch., jadąc swoim mercedesem, wjechała na czerwonym świetle na rondo Dmowskiego. Kobieta uderzyła w inne auto, następnie w słup i przebiła barierki ochronne. Samochód zatrzymał się dopiero na schodach przejścia podziemnego koło Rotundy. Kobieta była pijana. Cztery miesiące wcześniej policja zatrzymała ją na Nowym Świecie za kierownicą tego samego mercedesa. Wtedy też była pod wpływem alkoholu.

Biegli psychiatrzy uznali, że Izabella Ch. jest niepoczytalna, a choroba psychiczna wyłącza jej zdolność do rozpoznania znaczenia czynu i kierowania swoim postępowaniem. Eksperci uznali też, że ponieważ zachodzi wysokie prawdopodobieństwo popełniania przez nią ponownie podobnego przestępstwa, kobieta powinna zostać umieszczona w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wcześniej policja nie zastała jej jednak pod podanym adresem.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: