Zabójstwo 15-letniej Wiktorii z Krapkowic. TVP Info: Policja zatrzymała 17-latka. Przyznał się

Policja zatrzymała 17-latka, który jest podejrzany o zabójstwo 15-letniej Wiktorii z Krapkowic - podaje TVP Info. Przyznał się do winy - informuje telewizja, powołując się na nieoficjalne źródła. Dziewczyna zaginęła na początku marca, jej ciało odnaleziono kilkanaście dni później.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasZatrzymany 17-latek to mieszkaniec powiatu krapkowickiego. Został zatrzymany wczoraj w swoim domu, jest przesłuchiwany. Chłopak przyznał się do winy - podaje TVP Info powołując się na nieoficjalne źródła. Grozi mu dożywocie.

Wiktoria zaginęła 7 marca. Policja znalazła ciało po 11 dniach poszukiwań w kanale przepompowni ścieków w Krapkowicach, około 300 metrów od jej domu. Zwłoki były w stanie rozkładu. Nie udało się jej rozpoznać, więc konieczne były badania DNA. Wyniki potwierdziły, że to ciało zaginionej nastolatki.

Rutkowski: 50 tys. zł dla tego, kto pomoże złapać mordercę

Do poszukiwań sprawcy włączył się były prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski. Wyznaczył nawet nagrodę - 50 tys. zł dla tego, kto pomoże złapać mordercę.

Wcześniej wytypował potencjalnego sprawcę zbrodni. Wskazał na mężczyznę, który w portalach społecznościowych w okropny sposób opisywał, że chciałby uprawiać brutalny seks z nieletnimi; przebywa już w szpitalu psychiatrycznym.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: