Ciąża, diagnoza: rak piersi. Amputacja, chemioterapia, poród. I ten wspaniały moment

Ta dzielna kobieta była już w ciąży, gdy usłyszała straszną diagnozę lekarzy: rak piersi trzeciego stopnia. W ciąży przeszła operację usunięcia piersi i chemioterapię. Poród wywołano w 36. tygodniu ciąży, by szybciej podjąć leczenie matki. Synek najwyraźniej odziedziczył po mamie siłę - sam przyssał się do ocalałej piersi mamy. A fotografka zrobiła to niezwykle wzruszające zdjęcie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Uczepił się piersi swojej mamy sam, a cały pokój eksplodował emocjami. Karmienie piersią tworzy tak potężną więź. A na ten widok jednocześnie kraje mi się serce i rośnie we mnie duma. Jest dla mnie zaszczytem, że poznałam tę kobietę, która poprosiła mnie, bym udokumentowała te ważne chwile. Dzielcie się tym i módlcie się za tę rodzinę, bo rusza razem w dalszą podróż" - napisała autorka fotografii Kate Murray.

Dziś rano zdjęcie Kate Murray zobaczyły już ponad 54 miliony ludzi, a 308 tys. podało je dalej. "To jest definicja siły, miłości i czystego piękna" - napisał na Facebooku Keith Kuder, amerykański polityk i działacz społeczny. Publikujemy to wzruszające zdjęcie z jego profilu, ponieważ z nieznanych powodów zniknęło ono wraz z całym profilem autorki fotografii - Kate Murray. Amerykańscy blogerzy spekulują, że mógł je usunąć Facebook - przez to, że widoczna jest naga pierś.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: