Staniszkis: Korwin-Mikke jest ekscentrycznym, beznadziejnym staruszkiem

- Strzelanie do związkowców było chore - krytykowała kolejne kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego prof. Jadwiga Staniszkis. Socjolożka w TVN24 nazwała Korwin-Mikkego ?beznadziejnym staruszkiem?.

Polub i bądź na bieżąco!Prof. Jadwiga Staniszkis komentowała w "Faktach po Faktach" w TVN24 dobre wyniki antysystemowych kandydatów na prezydenta: Janusza Korwin-Mikkego i Pawła Kukiza. Socjolożka przyznała, że ten ostatni zyskuje zwłaszcza w oczach pokolenia, jak to ujęła, ciężko pracujących trzydziestolatków. To dla nich Kukiz "ma błysk".

Strzelanie do górników? "To było chore"

Bardziej krytycznie Staniszkis oceniła Korwin-Mikkego. - Strzelanie do związkowców było chore - stwierdziła, odnosząc się do ostatniej kontrowersyjnej wypowiedzi polityka. - Korwin-Mikke jest ekscentrycznym, beznadziejnym staruszkiem - skwitowała.

- Jeżeli bandyci będą napadali na ludzi, to trzeba będzie do nich strzelać. Mam obowiązek bronić ludzi - mówił kilka dni temu Monice Olejnik Janusz Korwin-Mikke . Jego wypowiedź wywołała burzę, gdyż polityk sugerował w ten sposób, że dopuszcza strzelanie do strajkujących.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: