W Izraelu odnaleziono cia這 m這dej Polki. Prawdopodobnie zosta豉 zgwa販ona, a nast瘼nie zamordowana

Cia這 20-letniej polskiej turystki zosta這 znaleziono w ma造m zagajniku niedaleko szko造 w mie軼ie Nazaret. Wst瘼ne ustalenia 郵edczych wskazuj, 瞠 kobieta przed 鄉ierci zosta豉 najprawdopodobniej zgwa販ona. Poszukiwano jej od trzech dni.

Polub i bądź na bieżąco!- Zwłoki zostały odkryte przez robotników pracujących na terenie szko造, którzy natychmiast zawiadomili policj - powiedział burmistrz Nazaretu Ali Salam, cytowany przez "The Times of Israel".

Według wstępnych ustaleń śledczych kobieta przed śmiercią najprawdopodobniej została zgwałcona. Izraelska policja wszczęła już śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci Polki. 20-latka była poszukiwana od czwartku.

Rzecznik izraelskiej policji poinformował, że kobieta podróżowała z ojcem. Samotnie opuściła hotel w Nazarecie, w którym zatrzymała się wraz z grupą turystów. Kiedy przez dłuższy czas nie wracała, rozpoczęto jej poszukiwania.

Nazaret, leżący w północnej części Izraela, jest stałym miejscem pielgrzymek chrześcijan.

Kilka godzin po odnalezieniu ciała Polki grupa turystów w Parku Narodowym Arbel (również na północy kraju) odkryła inne ciało. Jego płeć i tożsamość nie zostały jeszcze ustalone. Jak informuje "The Jerusalem Post", policja sprawdza, czy obie sprawy mogą mieć ze sobą związek.

O brutalnej twarzy Izraela przeczytasz też w książkach >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Wi璚ej o: