"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - jest zwiastun kolejnej części "Star Wars"!

"Star Wars: The Force Awakens" - to najnowsza część sagi "Gwiezdne wojny". W sieci pojawił się właśnie trailer filmu. Fani są wniebowzięci. "Wracają stare Gwiezdne wojny!", "moc jest silna w tym zwiastunie" - czytamy w komentarzach.

Polub i bądź na bieżąco!"Jesteśmy w domu" - mówi Han Solo do Chewiego w drugim zwiastunie siódmego epizodu "Gwiezdnych wojen", który właśnie zadebiutował w sieci.

Najnowszy trailer "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" zaprezentowany został podczas trwającego właśnie w Anaheim w Kalifornii święta miłośników sagi Star Wars Celebration. Akcja "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" ma się rozgrywać około 30 lat po wydarzeniach z "Gwiezdnych wojen: Powrotu Jedi" z 1983 roku.

Zobacz wideo

"Star Wars: The Force Awakens" - kiedy premiera?

"Star Wars: The Force Awakens", czyli "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", to siódmy film w sadze. Zgodnie z zapowiedziami do kin trafi 18 grudnia 2015 roku.

Polska premiera przewidziana jest na 25 grudnia 2015 roku. Reżyserem "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" jest J. J. Abrams, znany m.in. z "Super 8", "Mission: Impossible III" czy najnowszych kinowych odsłon "Star Treka".

"Przebudzenie mocy" to siódma część "Gwiezdnych wojen"

Akcja "Przebudzenia mocy" rozgrywa się 30 lat po nakręconym w 1983 roku "Powrocie Jedi". W głównych rolach zobaczymy tych samych aktorów: w postać Hana Solo wcieli się Harrison Ford, Luke'a Skywalkera - Mark Hamill, a księżniczki Lei - Carrie Fisher.

Na ekranie fani zobaczą także m.in.: Johna Boyega, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Andy'ego Serkisa, Domhnalla Gleesona i Maxa von Sydowa. Autorem scenariusza jest Lawrence Kasdan, a muzykę napisze tradycyjnie John Williams.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: