Wybory prezydenckie. Spot wyborczy Magdaleny Ogórek. Znów o zmianie prawa i podatkach

Spot wyborczy Magdaleny Ogórek przedstawia kandydatkę SLD zapracowaną, w trakcie pisania nowego prawa. W sielankowym wideo widzimy też typowych Polaków - przedsiębiorcę, pracownika korporacji czy młodego człowieka wyjeżdżającego z kraju.

Chcesz zadać swoje pytanie kandydatom na prezydenta? Jeśli tak, dołącz do akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To Twój Głos. Pytaj.

"Jaki będzie ten dzień? Czy da nam przestrzeń na realizację marzeń? Czy pozwoli nam spokojnie planować przyszłość? Czy zapoczątkujemy zmiany niejasnego, zawiłego prawa, które ogranicza nasze horyzonty? Czy zaczniemy zmieniać niesprawiedliwy system podatkowy, który promuje zachodnie koncerny i podcina skrzydła lokalnym producentom? Czy uda nam się zapobiec wyjazdom młodych za granicę?" - słyszmy w klipie głos Magdaleny Ogórek.

"To będzie szczególny dzień"

"A może zaczniemy od nowa, tu w Polsce?" - zastanawia się kandydatka. Ogórek "wierzy, że tak" i dlatego chce tworzyć "nowe dobre prawo". Dla wszystkich, a więc także dla 40 proc. Polaków, którzy nie chodzą na wybory.

"Razem dokonamy zmian. Prawo będzie proste i jasne. Będzie nam służyć, a nie przeszkadzać. To będzie szczególny dzień - 10 kwietnia" - słyszymy na koniec.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: