Polska parodia trailera "Szybkich i wściekłych" robi furorę. Również za granicą. Jest wszystko: duży fiat, stodoła, tureckie swetry. I akcja... [WIDEO]

Ponad półtora miliona wyświetleń - takim wynikiem może pochwalić się Cyber Marian. To on zrobił polską, "wiejską" wersję zwiastuna filmu "Szybcy i wściekli 7". Film 10 kwietnia wchodzi do polskich film.

"Brzydcy i wściekli" walczą o skradziony traktor. Panowie o swojskiej urodzie i w stylowych tureckich swetrach próbują odzyskać pojazd skradziony najpewniej przez mrocznego "Janusza" i tak jak bohaterowie hollywoodzkiego hitu są w stanie zrobić wiele, by dopiąć swego. A że ścigają się m.in. maluchem i dużym fiatem po polach czy wiejskimi drogami? Szczegóły.

 

Film w ciągu trzech dni obejrzało 1,5 mln ludzi. W produkcji mającej promować Środy z Orange występują członkowie Kabaretu Malina.

"Szybcy i wściekli 7" wchodzą do kin w piątek 10 kwietnia. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera - aktor zginął w wypadku pod koniec listopada 2013 roku.

Wydarzenia w 7. części "Szybkich i wściekłych" dotyczą zemsty - Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata, Owena. Nie zabraknie jak zawsze szybkich samochodów i niebezpiecznych pościgów. W samych tylko Stanach Zjednoczonych w ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania widowisko w reżyserii Jamesa Wana zarobiło ponad 143 mln dolarów.