Hofman: Nie będę proszalnym dziadem. Wyobrażam sobie życie poza polityką

- Ledwo, ale dycham. Reanimacja jest możliwa - odpowiedział Adam Hofman na pytanie, czy czuje się już politycznym trupem. Były rzecznik PiS był gościem Konrada Piaseckiego w RMF FM.

- Ja nie stoję w pozycji proszalnego dziada i naprawdę, proszę mi wierzyć, wyobrażam sobie życie poza polityką. Jeśli tak będzie, to tak będzie. Mam taką wyobraźnię, że widzę kilka pomysłów na to życie - powiedział Hofman. Powrotu do polityki jednak jednoznacznie nie wykluczył.

Hofman komentował "sprawę madrycką" (przypomnijmy: on, Antoni Kamiński i Adam Rogacki mieli wziąć na podróż samochodową do Madrytu 20 tys. zł zaliczki z Sejmu, a za bilety lotnicze zapłacić po kilkaset złotych on, Antoni Kamiński i Adam Rogacki mieli wziąć na podróż samochodową do Madrytu 20 tys. zł. zaliczki z Sejmu, a za bilety lotnicze zapłacić po kilkase ).

- Robi się ze mnie symbol obciachu. Walczę, żeby nim nie zostać - mówił. Dodał jednak, że "nie czuje się święty".

- Ja wyciągnąłem i wyciągam wnioski z tej sprawy, żałuję, że tak się stało, i mówiłem o tym, że gdybym mógł cofnąć czas, to nigdy bym tak więcej nie postąpił. Mimo że postępowałem według swojej wiedzy najlepiej jak wydawało mi się, że można, ale czas już upłynął i teraz trzeba pracować, żeby odpracować swoje... - stwierdził.

Czytaj więcej na stronie RMF FM >>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!