Duża awaria w Orange. Użytkownicy z problemami z dostępem do sieci i internetem

- Awaria została już usunięta niemal w całym kraju. Ostatnie usterki zostaną naprawione w ciągu kilkudziesięciu minut - przekazał nam rzecznik prasowy Orange Polska Wojciech Jabłczyński. Problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej użytkownicy sieci z całej Polski mieli od wczoraj.

- Awaria została już usunięta w większości kraju. Nasi klienci rzeczywiście mieli problemy z połączeniami i dostępem do internetu, ale po całonocnej pracy naszych inżynierów udało się rozwiązać problem. Za kilkadziesiąt minut sytuacja powinna wrócić do normy w całej Polsce. W tej chwili są to naprawdę drobne problemy, które dotyczą głównie Wielkopolski - przekazał w rozmowie z portalem Gazeta.pl Wojciech Jabłczyński. Rzecznik prasowy Orange Polska dodał też, że przyczyną awarii były problemy techniczne.

Awaria sieci trwała od godziny 22. W oświadczeniu opublikowanym wieczorem na profilu Orange na Facebooku przedstawiciele sieci napisali, że "zrobią co w ich mocy, aby do rana przywrócić pełne funkcjonowanie usług".

Post użytkownika Orange .

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: