Policja poszukuje zaginionej 15-latki. Rodzina od tygodnia nie ma kontaktu z Wiktorią [ZDJĘCIA]

Policjanci, rodzina i mieszkańcy Krapkowic na Opolszczyźnie poszukują zaginionej 15-letniej Wiktorii. Dziewczyna od zeszłego tygodnia - od soboty wieczór, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatnio przebywała w okolicach "gogolińskiego ronda".

W sobotę kilkaset osób uczestniczyło w poszukiwaniach 15-latki. Zaginionej Wiktorii Cichockiej szuka już nie tylko policja - ale i lokalna społeczność. Do poszukiwań zgłosili się znajomi dziewczyny, ale i zwykli mieszkańcy miasta.

Zobacz wideo

- Ktoś potrzebuje pomocy. Nigdy nie wiadomo, kiedy my będziemy jej potrzebować. Wydaje mi się, że każda osoba, która może chociaż na godzinę pomoc w poszukiwaniach, to jest dużo - powiedziała uczestnicząca w poszukiwaniach Anna Kamińska. Wiktoria zaginęła 7 marca.

Rysopis zaginionej: wiek 15 lat, z wyglądu około 18 lat, wzrost 175 cm, sylwetka szczupła, waga około 50 kg, włosy ciemnobrązowe długie, proste.

Wiktoria była ubrana w legginsy koloru ciemnoszarego, buty sportowe w kolorze czarno-czerwonym, koszulę z długim rękawem koloru jasnoszarego, oraz czarną, skórzaną kurtkę do pasa.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej Wiktorii Cichockiej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach tel. (77) 407 97 23 lub najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: