Koniec "Skandalistów". Po programie z Urbanem zawieszony zastępca dyrektora Polsatu News

Telewizja Polsat likwiduje kontrowersyjny program "Skandaliści". Kłopoty ma zastępca dyrektora stacji. Po programie z udziałem Jerzego Urbana przebranego za biskupa zawieszony w obowiązkach został zastępca dyrektora Polsatu News - Roman Kukielak, informuje portal Wirtualnemedia.pl.

"Na wniosek i w porozumieniu z Radą Nadzorczą Zarząd Telewizji Polsat podjął decyzję o zdjęciu z anteny Polsat News programu o nazwie 'Skandaliści'" - informują Wirtualnemedia.pl. To pokłosie sobotniej odsłony kontrowersyjnego programu z udziałem Jerzego Urbana i Adama Zawiszy. Gospodynią audycji była Agnieszka Gozdyra.

Były rzecznik rządu i twórca "Nie" wystąpił przebrany za biskupa. - Ja nie lubię dzieci, a pani mi kazała włożyć strój pedofila - mówił.

Urban w czasie programu palił papierosa. Został poddany badaniu wariografem.

Kłopoty ma zastępca dyrektora Polsatu News. Jak informują Wirtualnemedia.pl, Roman Kukielak został zawieszony w pełnieniu obowiązków.

Nie pierwszy skandal

"Skandaliści" nie mieli długiej historii. Audycja z Urbanem i Zawiszą była zaledwie trzecią.

Kontrowersyjny program miał dobrą oglądalność. Agnieszka Gozdyra chwaliła się dziś na Twitterze, że sobotnich "Skandalistów" oglądało więcej widzów niż TVN24.

Agnieszka Gozdyra chwaliła się wysoką oglądalnością 'Skandalistów' Agnieszka Gozdyra chwaliła się wysoką oglądalnością "Skandalistów"  Żródło: Twitter

Przypomnijmy inny skandal związany z programem prowadzonym przez dziennikarkę. Rozmowa "TAK czy NIE" z udziałem Artura Zawiszy i Rafalali skończyła się awanturą, wyzwiskami i oblaniem wodą lidera Ruchu Narodowego. Rafalalę rozzłościło to, że prawicowy polityk nazwał ją "tym czymś".

"Ginie rozum w telewizji". Czy awantura w programie Gozdyry to nowy medialny standard? >>>

Więcej o: