A jednak! "Zima zdążyła na święta!" - cieszy się Twitter i Instagram. Bo wreszcie spadł śnieg [ZDJĘCIA]

Ciepło i deszcz zepsuły prawie całe święta, fundując nam listopadową, burą, szarą i ponurą aurę. Ale dziś rano wielu Polaków obudziło się, wyjrzało przez okno i zobaczyło choć trochę białego puchu. Niektórzy natychmiast udokumentowali to na Twitterze i Instagramie.

"Zima zdążyła na #święta :)" - napisała Kamila. I opatrzyła wpis na Instagramie zdjęciem ośnieżonych drzew. Nie ona jedna. W całej Polsce wreszcie spadł śnieg, w jednych miejscach więcej, w innych mniej. Ale wiele osób bardzo na niego czekało - ludzie radośnie rzucili się do fotografowania najmniejszych nawet śladów białego puchu. Na Twitterze i Instagramie pojawiło się sporo zdjęć - chyba pierwszej w tym roku, choćby i krótkotrwałej, zimy.

#zima zdążyła na #święta :) #snieg #snow #widokzokna #winter #instapogodaboniewieciezesnieg

"Śnieg, słońce, na termometrze minus 6 stopni. Jest idealnie. #LetItSnow - napisał zadowolony Paweł, publikując na Twitterze piękny zaśnieżony pejzaż:

A słynna kolarka górska Maja Włoszczowska poszła na trening na biegówkach:

Post by Maja Włoszczowska .

Łukaszowi Brzezickiemu zazdrościmy zaś widoku z okna. Bo dziś wyglądał on tak:

Dla wielu osób prawdziwe święta Bożego Narodzenia muszą być "białe". Kiedy zszarzały i zbrązowiały po jesieni świat przyoblecze się w kołdrę białego puchu, naprawdę wygląda inaczej. Nic dziwnego, że Marcin tak cieszył się na Twitterze: "Śnieg i mróz! Uratowaliśmy Boże Narodzenie".

W miastach krajobraz wyglądał nieco gorzej, ale autorka tego zdjęcia i tak się ucieszyła. "Patrzcie :'') wstałam , spojrzyłam za okno i ujrzałam to OMG PADA ŚNIEG !!". Nie śmiemy tej radości psuć ani na chwilę:

Także nad morzem było naprawdę ładnie. I oby piękna zima rozpieszczała nas dalej takimi widokami:

Jest pięknie ? #mielno #snieg #snow #winter #sea #christmas #christmastime

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Prawdziwe czy sztuczne - wszystkie piękne! [WIELKA GALERIA CHOINEK]>>

Więcej o: