Prawdziwe, sztuczne, z bombkami i bez. Wszyscy kochamy choinki. Pokażcie nam swoje [KONKURS]

Miliony z nas jak co roku przystroją w Boże Narodzenie iglaste drzewka. Będą po nich skakać koty, dzieci zanurkują pod gałęzie w poszukiwaniu prezentów, zapach lasu wypełni dom, a wigilijna kolacja obok rozświetlonego drzewa będzie smakować inaczej niż bez niego. Pokażcie nam swoje choinki!

Fotografie nadesłane na Facebooka, Alert24 i opublikowane na Instagramie ze specjalnym hashtagiem pojawią się w naszej wielkiej świątecznej galerii. A na Facebooku będzie konkurs na najładniejszą choinkę. Zachęcamy - wyślijcie nam więc zdjęcia Waszych świątecznych drzewek. Jak to zrobić?

1. Przez Facebooka

Konkurs już trwa - na profilu Gazeta.pl na Facebooku . Opublikowaliśmy specjalny konkursowy post, pod którym w komentarzach możecie wkleić zdjęcia Waszych choinek. Głosowanie jest bardzo proste - wystarczy "polubić" zdjęcia, które się nam podobają. Zdjęcie z największą liczbą polubień wygrywa ekspres do kawy Nespresso Inissia firmy Krups. Konkurs trwa do 1.01.2015 r. do godziny 10.00 rano.

2. Przez Instagrama

Zdjęcie trzeba opublikować na waszym Instagramie, oznaczone hashtagiem: #choinkagazetapl , o tak:

#choinkagazetapl @gazetapl

3. Przez Alert24

1. Należy wysłać je za pomocą platformy Alert24>> .

UWAGA: w konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia opublikowane pod konkursowym postem na profilu Gazeta.pl na Facebooku - zdjęcia opublikowane na Instagramie i przesłane nam przez Alert24 nie biorą udziału w konkursie .

Tak wyglądały wasze choinki w ubiegłym roku.

Jak się z nami skontaktować? Zobaczcie>>

 

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: