Ostachowicz znalazł nową pracę. Będzie doradcą Deloitte

Igor Ostachowicz dostał nową posadę - tym razem w całkowicie prywatnej firmie. Został doradcą w Deloitte, gdzie będzie się zajmował relacjami ze spółkami Skarbu Państwa - dowiedział się portal tvn24.pl

Igor Ostachowicz był doradcą wizerunkowym Donalda Tuska. Po dymisji premiera ogłoszono, że Ostachowicz wejdzie do zarządu PKN Orlen, gdzie miał zarabiać kilka milionów złotych rocznie. Nominacja wywołała oburzenie, a nowa premier Ewa Kopacz rzekomo silnie się temu przeciwstawiła. Ostachowicz zrezygnował ze stanowiska.

Wiadomo w końcu, gdzie trafi teraz. Jak dowiedział się portal tvn24.pl , został on zewnętrznym doradcą koncernu Deloitte.

"Firma będzie wykorzystywała jego bogate doświadczenie poprzez korzystanie z usług doradczych w zakresie budowy wizerunku, strategii komunikacji, zasad komunikowania się i kształtowania relacji z klientami oraz zarządzania kryzysowego" - napisała portalowi przedstawicielka firmy.

Nieoficjalnie dowiedziano się, że podczas imprezy świątecznej w Deloitte Ostachowicza przedstawiono jako osobę zajmującą się relacjami ze spółkami Skarbu Państwa.

Przeczytaj książkę Igora Ostachowicza "Noc żywych Żydów" >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

"Wszyscy w sali weselnej płakali". Mąż naprawdę zaskoczył swoją żonę>>

Więcej o: