PO publikuje spot Kopacz. Podpisany jako "wystąpienie premiera", a sfinansowany ze środków kampanijnych

- Mam nadzieję, że za cztery lata będziemy mogli z dumą powiedzieć, że Polska znowu wygrała - tak do głosowania zachęca premier Ewa Kopacz w spocie Platformy Obywatelskiej. W filmie zatytułowanym "wystąpienie prezesa rady ministrów", a sfinansowanym ze środków kampanijnych PO, przekonuje, jak ważne są wybory lokalne.

Spot opublikowała Platforma Obywatelska na swoim kanale na YouTube. Zaczyna się od biało-czerwonej flagi, godła państwowego i tytułu "Wystąpienie prezesa rady ministrów". Cały film jest jednak partyjny i sfinansowany ze środków na kampanię PO.

Spot pokazuje Ewę Kopacz w Skaryszewie. Szefowa Platformy przekonuje do pójścia na wybory w najbliższą niedzielę. - Tutaj w Skaryszewie widać, że reforma samorządowa w 1990 r. jest ogromnym sukcesem. Wiele zrobiliśmy, wiele jest też do zrobienia - mówi.

- Chciałabym, aby kolejna kadencja samorządu nastawiona była na dobre inwestowanie ogromnych pieniędzy, jakie wynegocjowaliśmy w Brukseli. Mam nadzieję, że za 4 lata będziemy mogli z dumą powiedzieć, że Polska znowu wygrała - przekonuje.

Kopacz w wystąpieniu nie wymieniła nazwy swojej partii, ale inwestycje, o których przypomina, przeprowadziła Platforma.

Więcej o: