Żakowski: Prezesie Kaczyński, co się dzieje, że młodzi ludzie pod pańskimi skrzydłami tak brutalnie się demoralizują?

- Może, panie prezesie, jednak trzeba się walnąć w pierś i zastanowić się, co takiego się dzieje, że młodzi ludzie pod pańskimi skrzydłami tak brutalnie i tak szybko się demoralizują? - pytał w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski, komentując wyrzucenie trzech posłów z PiS.

Jacek Żakowski skomentował w Poranku Radia TOK FM wyrzucenie z PiS trzech posłów po aferze samolotowej, ze szczególnym uwzględnieniem Adama Hofmana.

"Kaczyński krytyczny wobec Hofmana, nie wobec siebie"

- Jarosław Kaczyński długo wydawał się być zafascynowany posłem Hofmanem. Chronił go, tolerował najdziwniejsze rzeczy, włącznie ze słynną rozmową o długości penisa. Teraz jest bardzo krytyczny wobec Hofmana, ale nie wobec siebie - zauważył publicysta.

- Może warto przypomnieć, że jednak za młodzież odpowiada trener. A wyrzuceni to młodzi politycy, którzy dostali się na bardzo wysokie szczeble w otoczeniu bardzo ważnego trenera polskiej polityki, jakim jest Jarosław Kaczyński. Może, panie prezesie, jednak trzeba się walnąć w pierś i zastanowić się, co takiego się dzieje, że młodzi ludzie pod pańskimi skrzydłami tak brutalnie i tak szybko się demoralizują? - pytał publicysta.

Meleksowy rajdowiec Karski

- Bo to nie pierwszy przypadek. Jacek Kurski też słynął z niekończących się podróży. Poseł Wipler źle się zachowywał w miejscu publicznym. Można tak wymieniać, zaczynając od posła Karskiego, meleksowego rajdowca, rzecznika dyscypliny w partii. Co takiego się dzieje pod pańskimi skrzydłami, panie prezesie, że tak fatalnie upadają? - zakończył Żakowski.

Więcej o: