Korwin-Mikke wraca do TV. Będzie stałym gościem nowego talk-show. "To będzie program pełen kontrowersji"

"Koniec bojkotu Janusza Korwin-Mikkego przez polskie media!" - ogłasza kanał Tele 5 i informuje, że na antenę wprowadza nowy program pt. "Bez pardonu" - podaje serwis Wirtualnemedia.pl. Gospodarzem będzie znany prezenter telewizyjny Adrian Klarenbach, a stałym gościem - Korwin-Mikke. - Będzie to program pełen emocji i kontrowersji - mówi osoba z produkcji.

Poza Klarenbachem i Korwin-Mikkem w "Bez pardonu" pojawiać się będą też inni goście. Tematyka programu ma być zróżnicowana. Na pierwszy ogień pójdzie kazirodztwo. W premierowym odcinku wystąpi prof. Jan Hartman, kolejnym gościem będzie Tomasz Terlikowski, a na koniec w studiu pojawią się publicyści, m.in. Łukasz Warzecha.

- Chodzi nam o ostrą wymianę poglądów. Będziemy do Janusza Korwin-Mikkego dobierać gości, którzy się z nim nie zgadzają. Będzie to program pełen emocji i kontrowersji - mówi serwisowi Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji "Bez pardonu".

Dwie osobowości

Nadawca promując program w sieci ogłosił, że to "Koniec bojkotu Janusza Korwin-Mikkego przez polskie media!". Część mediów nie zaprasza bowiem polityka do swoich programów po tym, jak w lipcu spoliczkował on Michała Boniego.

Prowadzący Adrian Klarenbach też może mówić o powrocie na antenę. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, prezenter i dziennikarz do 2013 roku związany był z TVP Info. Pracował w kanale od jego startu i prowadził w nim serwisy oraz programy informacyjne, a także m.in. wieczory wyborcze. Od prezentowania newsów został odsunięty latem ub.r. Klarenbach był także gospodarzem audycji w Radiu Plus.

Pierwszy odcinek nowego show z Korwin-Mikkem zobaczymy już w środę o 20. Zgodnie z zapowiedzią każdy odcinek programu będzie podzielony na dwie lub trzy części. Nie będzie nadawany na żywo.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

 

Lubisz aplikację Gazeta.pl LIVE? Zagłosuj na nas!

Więcej o: