Zdjęcie rekina ludojada hitem internetu. "Ani przez chwilę się nie bałam" [ZDJĘCIA I WIDEO]

Ogromne, ostre zęby żarłacza białego (nazywanego także rekinem ludojadem) sfotografowane z tak bliska, że aż trudno uwierzyć, iż fotograf wyszedł z tego cało. Zdjęcie przerażającego zwierzęcia, które stało się hitem internetu, zrobiła podczas wakacji nauczycielka z amerykańskiej podstawówki.

Pasją 26-letniej Amandy Brewer - nauczycielki z New Jersey - są podróże, przygody i... rekiny. Ostatnie wakacje Amanda spędzała w RPA, jako wolontariuszka organizacji zajmującej się zwierzętami. Oddawała się tam nietypowemu hobby - nurkowała w oceanie chroniona metalową klatką. Po co ta klatka? Zobaczcie sami:

Zobacz w Instagramie

Amerykanka miała ze sobą kamerę GoPro. Dzięki niej udało jej się zrobić niezwykłe zbliżenia potężnego żarłacza białego - pięknego, ale wyjątkowo niebezpiecznego rekina. Jedno ze zdjęć jej autorstwa stało się hitem internetu. Na Instagramie polubiło je ponad sześć tys. osób. O sprawie piszą media na całym świecie.

Weergeven op Instagram

- Ani trochę się nie bałam - powiedziała cytowana przez serwis msn.com Amanda Brewer. - Gdy tam jesteś, znajdujesz się w ich obecności, wcale nie są przerażające - dodała, mówiąc o rekinach.

Weergeven op Instagram

Zobacz w Instagramie

Näytä Instagramissa

Zobacz w Instagramie

Więcej o: