Exposé Kopacz merytoryczne i w dobrym stylu [WASZYM ZDANIEM]

Większość z was oceniła exposé Ewy Kopacz pozytywnie - wynika z sondażu Gazeta.pl. Nie do przyjęcia wystąpienie okazało się dla jednej czwartej czytelników.

Ewa Kopacz wygłosiła wczoraj w Sejmie 45-minutowe exposé. Prezentacja programu nowego rządu przepełniona była konkretnymi obietnicami. Zobacz, ile będzie kosztowało ich spełnienie >>>

Wielu polityków i dziennikarzy było pozytywnie zaskoczonych wystąpieniem, zarówno pod względem jego treści, jak i stylu. Znalazło się jednocześnie sporo krytyków, którzy zarzucili Kopacz, że nie będzie w stanie spełnić obietnic, szczególnie tych, które są zaplanowane dopiero na kolejną kadencję rządu.

Wczoraj zapytaliśmy was w sondażu o to, jak wy oceniliście sejmowe exposé Ewy Kopacz. Łącznie do godz. 7 rano oddano 5189 głosów i większość z nich była całkowicie lub częściowo pozytywna. Dokładnie 50 proc. głosujących stwierdziło, że exposé było dobre zarówno merytorycznie, jak i pod względem stylu. Dodatkowo 11 proc. czytelników uznało, że exposé było rzeczowe, ale mogło być lepiej wygłoszone. 7 proc. stwierdziło zaś, że styl wystąpienia był na wysokim poziomie, ale miało ono braki merytoryczne.

Kolejnych 24 proc. uczestników sondażu internetowego, czyli 1232 osoby, stwierdziło z kolei, że exposé Ewy Kopacz było nie do przyjęcia pod każdym względem.

Bez konkretnego zdania na ten temat było do tej pory 426 osób, czyli 8 proc. czytelników.

Zobacz wideo
Więcej o: