"Kominek" zapowiada likwidację swoich blogów. "Umieram... Ale zmartwychwstanę"

Mówią o nim, że jest "królem blogerów" - co sam przytacza na jednym ze swoich blogów. Znana internetowa osobowość "Kominek" ogłasza rychły koniec swej działalności. "Umieram..." - pisze. Zapowiada jednak swoje zmartwychwstanie.

Tomek Tomczyk piszący pod pseudonimem "Kominek" to jeden z najbardziej wpływowych, znanych i najlepiej zarabiających polskich blogerów. Czytelników umie przyciągnąć głównie bezkompromisowością swoich wpisów. Prowadzi popularne blogi - Kominek.in i Kominek.es .

"Umieram!"

Teraz jednak stałych czytelników blogera czeka nie lada zaskoczenie. "Kominek" zapowiada likwidację swoich blogów. "Stary, nieaktualizowany od dwóch lat, choć ciągle czynny blog Kominek TV zostanie bezpowrotnie zamknięty w najbliższych 3 tygodniach. (...) Młodziutkie, ale też od jakiegoś czasu nieaktualizowane forum Blogway IT zostało już bezpowrotnie zamknięte. Najstarszy i najpopularniejszy mój blog Kominek IN kończy działalność i zostanie bezpowrotnie zamknięty 31 grudnia o 23.58. Najukochańszy blog Kominek ES kończy działalność i zostanie bezpowrotnie zamknięty 31 grudnia o 23.59" - pisze na swoim blogu.

"Właściwie to mogłem napisać to w jednym wielkim skrócie: umieram! Wszystko, co ma jakikolwiek związek z Kominkiem zostanie zlikwidowane, łącznie z kontami pocztowymi. W serwisach społecznościowych (np. Instagram) zostanie tylko zmieniona nazwa, nie będę zakładał nowych kont" - czytamy w dalszej części wpisu.

"Zmiany są dobre"

"Kominek" nie odejdzie jednak na długo. Zamierza "zmartwychwstać", zakładając zupełnie nowy blog w innym formacie i pod zupełnie innym pseudonimem, którym będzie się posługiwał w swoim życiu zawodowym, a którego jeszcze nie zdradza.

"Nie jest łatwo zmieniać coś, co funkcjonuje doskonale. Oba blogi notowały grubo ponad sto tysięcy czytelników miesięcznie (...), ale zmiany są dobre" - podsumowuje "Kominek".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: