Zaginął Marcin Włodarski, dziennikarz TVP Warszawa

Warszawska policja poszukuje Marcina Włodarskiego, dziennikarza TVP. Mężczyznę ostatni raz widziano 2 września; do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Marcin Włodarski jest dziennikarzem TVP Warszawa i reporterem WOT. Od lat prowadzi program "Patrol miejski". Z informacji policji wynika, że 41-letni dziennikarz wyszedł z domu 2 września 2014 roku około godz. 8.

W rozmowie z portalem Gazeta.pl nadkom. Magdalena Bieniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Mokotów potwierdziła, że tamtego dnia Włodarski dotarł do pracy; później nie udało się już jednak z nim skontaktować. - Rodzina zgłosiła zaginięcie 6 września. Od tego czasu prowadzimy działania mające ustalić możliwe miejsce jego pobytu - dodała Bieniak.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w jasne jeansy, lnianą brązową marynarkę i granatowe sportowe buty. Miał przy sobie brązową aktówkę.

Poszukiwania Włodarskiego prowadzą mokotowscy funkcjonariusze policji

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu dziennikarza lub wiedzą coś o jego losie, proszone są o kontakt z mokotowskimi funkcjonariuszami pod numerami tel. 22 603 11 28, całodobowo 22 603 11 55 bądź pod numerem alarmowym 997 z najbliższą jednostką policji.

Informacje można również przekazywać na adres: mokotow@policja.waw.pl.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: