Policja odnalazła zaginionego socjologa Henryka Domańskiego

Po kilkunastu godzinach poszukiwań policja odnalazła socjologa Henryka Domańskiego. Profesor przebywa w szpitalu, przeszedł skomplikowana operację. Najprawdopodobniej wyszedł w niedzielę pobiegać na warszawskiej Białołęce, po czym stracono z nim kontakt.

Warszawska policja po kilkunastu godzinach odnalazła zaginionego socjologa Henryka Domańskiego, informuje RMF FM . Według ustaleń stacji przebywa on obecnie w szpitalu. Najprawdopodobniej trafił tam w wyniku wypadku komunikacyjnego. Przeszedł skomplikowaną operację i jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Profesor Henryk Domański miał w poniedziałek odwiedzić swoją matkę w szpitalu, jednak nie pojawił się tam. Od kilkunastu godzin poszukuje go stołeczna policja. Poszukiwania prowadzone były głównie na warszawskiej Białołęce.

Ze wstępnych informacji wynikało, że profesor Domański wyszedł w niedzielę przed południem pobiegać, zostawiając w domu dokumenty i telefon komórkowy.

Henryk Domański urodził się w 1952 roku. Jest kierownikiem Zespołu Badania Struktury Społecznej i Zespołu Studiów nad Metodami i Technikami Badań Socjologicznych Polskiej Akademii Nauk. Zajmuje się przede wszystkim tematyką różnych aspektów rozwarstwienia społecznego.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!